TÜRK TELEKOM İŞ ORTAKLARI TOPLANTISI 2019

Üç gün süren ve 1600 kişinin katılım gösterdiği Türk Telekom İş Ortakları Toplantısı’nda; oturumlar, sahne şovları, konserler, dış alan aktiviteleri ve stant alanlarıyla katılımcılara eşsiz bir organizasyon deneyimi yaşattık.

TAMBU BASIN LANSMANI

Etkinlik yönetimi Vaye İletişim tarafından gerçekleştirilen ”Tambu Basın Lansmanı” Bodrum’da yapıldı.

Tivibu Relansman

Esma Sultan Yalısı’nda gerçekleştirdiğimiz etkinliğimize ilgi büyüktü. Tivibu’nun yeni yayın dönemine merhaba dedik.

Türk Telekom Bayi Toplantısı

‘Değişimin Günücü Hisset’ mottosuyla çıktığımız bu yolda Türk Telekom Bayilerini bir araya topladık. Antalya’da gerçekleştirdiğimiz etkinlikte Türk Telekom, Avea ve TTnet markaları artık tek bir marka altında toplandı.

Türk Telekom Bayi Çalışanları Kariyer Lansmanı

Türk Telekom, yetkinlik eğitimlerini tamamlamış 250 Türk Telekom bayi müdürünün katılımıyla Bayi Personeli Kariyer Lansmanı’nı gerçekleştirerek bayi çalışanlarının kariyer yolculuğunda yeni bir döneme adım atmalarını sağladı.

Avea Sıradışı Müzik Konserleri Projesi

Avea Sıradışı Müzik Konserleri Projesi firmamız tarafından hazırlanmıştır ve geleneksel hale dönüştürülmüştür. En son olarak 6. Avea Sıradışı Müzik Konserleri ile Projeyi sonlandırdık. Bu süre zarfında birbirinden değerli sanatçılar projede yer aldı.

 

MIT Basın Gezisi – Boston

Avea, Türkiye’nin önde gelen gazetelerinin genel yayın yönetmenleri Boston’da ağırladı. İşbirliği içinde oldukları MIT’de google glass’ı tanıtarak teknolojik gelişmeleri yakından takip etmelerini sağladı